Biznesowe szkolenia, które są bezpłatne

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Bez względu na to czy już prowadzisz swoją firmę, czy dopiero ją planujesz, zdobywanie nowej wiedzy i doświadczenia jest niezbędne. W końcu rozwój firmy nie jest możliwy bez rozwoju samego właściciela. Dlatego przygotowaliśmy dla Was listę bezpłatnych kursów i szkoleń, a także platform, które je oferują.

Bezpłatne kursy i szkolenia dla biznesu

123 darmowe lekcje od akademia.pl

Kurs podzielony jest na 12 modułów, w których dowiecie się m.in.: jak prowadzić blog i na nim zarabiać, jak budować firmę od podstaw czy jak stworzyć swój własny kurs. Poznacie też podstawy negocjowania i sprzedaży oraz zagadnienia z marketingu. Kurs ma pomóc postawić pierwsze kroki przyszłym i początkującym przedsiębiorcom, a także zachęcić ich do skorzystania z płatnej oferty Akademii. Materiały znajdziecie tutaj.

Excellent work – kurs Excela

Choć sporo osób żartuje z Excela, jest to bez wątpienia narzędzie, z którego firmy dość często korzystają w różny sposób. Arkusze kalkulacyjne mają kilka funkcji, które ułatwiają pewne aspekty pracy i oszczędzają czas, warto więc je poznać. Kurs od Excellent work zawiera materiały tekstowe, graficzne oraz wideo, które nauczą Was produktywnego wykorzystania programu Excel. Co więcej, w środy o godzinie 20:00 odbywają się bezpłatne szkolenia online. 

Kurs e-mail marketingu od FreshMail

E-mail to jeden z częściej wykorzystywanych kanałów marketingowych. Firma FreshMail przygotowała więc kurs, który obejmuje takie zagadnienia jak: sposoby na budowanie listy mailingowej, tworzenie newsletterów i skutecznych strategii mailingowych zgodnych z RODO, a także metody personalizacji maili. Jeśli nie chcesz, żeby Twoje maile do klientów trafiały do spamu, ten kurs jest dla Ciebie.

Biznes Nowej Ery

Bank Santander we współpracy z Polską Fundacją Przedsiębiorczości (PFP) zorganizował cykl 20 szkoleń online dla przedsiębiorców. Tematyka kursów obejmuje zagadnienia z zakresu bezpieczeństwa cyfrowego, zarządzania, finansów i e-commerce. Szkolenia odbywają się raz w tygodniu od listopada 2021 do czerwca 2022. Po ich ukończeniu każdy uczestnik otrzymuje certyfikat. Pełna lista spotkań dostępna jest tutaj.

Platformy z bezpłatnymi kursami biznesowymi

Kursy od Google

Google Internetowe Rewolucje to platforma z darmowymi kursami dla osób, które chcą rozwinąć kompetencje miękkie i umiejętności w zakresie e-marketingu i technologii cyfrowych. Kursy Google są przygotowane merytorycznie i atrakcyjnie pod względem wizualnym, mają też trzystopniową skalę trudności. Ukończenie kursu zostaje potwierdzone certyfikatem.

Kursy po angielsku na Open Learn

Open Learn to anglojęzyczna platforma e-learningowa, która oferuje wiele certyfikowanych kursów z kilku dziedzin, w tym także z biznesu. Do wyboru są m.in. szkolenia z efektywnej komunikacji w pracy, marketingu, zarządzania finansami, prowadzenia ewidencji sprzedaży, zarządzania kryzysowego i wiele innych. Pełną ofertę możecie znaleźć tutaj. Aby przystąpić do kursu, trzeba założyć konto na platformie. Niezbędna jest także znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2.

Kursy Akademii PARP

Każdy przedsiębiorca powinien poznać platformę Akademii PARP, która organizuje stacjonarne oraz zdalne szkolenia biznesowe. Oferta jest wciąż poszerzana, a z kursów skorzystało już kilkanaście tysięcy zadowolonych użytkowników. Znajdziecie tu szkolenia z zarządzania, marketingu i sprzedaży, biznesu od podstaw oraz doskonalenia umiejętności miękkich.

Zdjęcie główne: Jason Goodman/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak efektowne oznakowanie może zwiększyć widoczność Twojego biznesu?
Jak efektowne oznakowanie może zwiększyć widoczność Twojego biznesu?
Odkryj, jak kreatywne i strategiczne oznakowanie może przyciągnąć więcej klientów i zwiększyć rozpoznawalność Twojej marki na konkurencyjnym rynku.
Zrozumieć i pokonać lęki – jak skuteczna terapia może pomóc
Zrozumieć i pokonać lęki – jak skuteczna terapia może pomóc
Zbadaj głębie swojego strachu i dowiedz się, jak skuteczne metody terapeutyczne mogą pomóc ci zrozumieć i pokonać lęki.
Dlaczego warto wynająć apartament przy plaży nad morzem?
Dlaczego warto wynająć apartament przy plaży nad morzem?
Wynajem apartamentu przy plaży nad morzem to świetna opcja dla tych, którzy chcą spędzić wakacje w pięknym i relaksującym miejscu. Jest to szczególnie atrakcyjne dla osób, które lubią wakacje nad wodą, ale nie chcą spędzać ich w zatłoczonych hotelach. Oto kilka ważnych powodów, dlaczego warto wynająć apartament nad morzem.
Ostatnie wpisy
Polecamy