Praktyczne szkolenia i kursy online dla Twojego biznesu

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Szkolenia biznesowe pomagają przedsiębiorcom opracować strategie marketingowe, stworzyć zespół i zwiększyć sprzedaż. Taka wiedza musi być stale aktualizowana, ponieważ rynek nieustannie się zmienia.

Szkolenia biznesowe online to bardzo wygodny i nowoczesny format, więc nie brakuje ofert zarówno płatnych, jak i darmowych. Kursy w większości mają na celu pomóc początkującym w rozwoju marki osobistej czy podstawowych umiejętności, a także w wyborze kierunku biznesowego. Z kolei doświadczonych przedsiębiorców nauczą, jak wydobyć z firmy maksymalny zysk i jak skutecznie zarządzać zespołem.

Zaczynamy od zera – jak założyć firmę?

Kurs „ABC przedsiębiorczości” nagrodzony został Orłem Kształcenia w 2018 roku. Zaktualizowana wersja kursu przeprowadza przyszłego przedsiębiorcę przez wszystkie niuanse zakładania firmy i początkowego zarządzania nią. Kursanci otrzymują certyfikat, który mogą przedstawić w Urzędzie Pracy przy składaniu wniosku o dotację. Kurs dostępny jest tutaj.

Koszt: 120 zł.

Termin: nielimitowany.

Marketing w social media

Social media to obecnie jedno z najdynamiczniej zmieniających się narzędzi marketingowych, więc szkolenie w tej dziedzinie jest obowiązkowe dla każdego przedsiębiorcy. Kurs od More Bananas to zbiór kompleksowej wiedzy z zakresu planowania i prowadzenia działań marketingowych w najpopularniejszych mediach społecznościowych, pracy z algorytmami, tworzenia jakościowych treści i budowania skutecznej komunikacji z odbiorcami. Kurs dostępny w sklepie More Bananas.

Koszt: 419 zł (pakiet podstawowy).

Termin: po zakupie kurs dostępny jest na platformie przez rok.

Od zera do pozycjonera – kurs SEO od podstaw

Jeden z popularniejszych i najlepiej ocenianych kursów skutecznego pozycjonowania stron internetowych. Przydatny dla osób, które chcą, by ich witryna pojawiała się na szczytach rankingów wyszukiwarek. Kurs w przystępny sposób i na licznych przykładach wyjaśnia podstawowe zagadnienia związane z SEO, omawia tworzenie treści pod boty Google, a także zwraca uwagę na działania, które mogą zaszkodzić pozycji strony internetowej. Kurs dostępny jest na platformie Udemy.

Koszt: 329,99 zł (w promocji nawet za 90 zł).

Termin: kursant ma dożywotni dostęp do materiałów przez swoje konto na Udemy.

Ochrona danych osobowych w MŚP

Odkąd weszło w życie, RODO spędza sen z powiek wielu przedsiębiorcom. Kurs z zakresu ochrony danych osobowych pomoże zrozumieć małym i średnim firmom zasady i najważniejsze zagadnienia związane z RODO, a także sprawnie przygotować procesy obsługi i ochrony danych klientów i pracowników. Po przerobieniu materiału i zaliczeniu testu kursanci otrzymują imienny certyfikat. Kurs dostępny jest na stronie Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.

Koszt: bezpłatny.

Termin: nielimitowany dostęp.

E-commerce dla początkujących

Kurs przeznaczony dla osób, które chcą rozpocząć sprzedaż w Internecie – na swojej stronie lub w sklepie abonamentowym. Uczestnicy dowiedzą się, jak wybrać platformę sprzedażową, krok po kroku zbudować swój sklep internetowy i stopniowo zwiększać jego zasięgi poprzez prawidłową optymalizację. Kurs dostępny jest na platformie Strefa Kursów.

Koszt: 149 zł.

Termin: nielimitowany dostęp.

Oferta szkoleń i kursów online jest bardzo różnorodna, dlatego warto odwiedzić najpopularniejsze platformy szkoleniowe i znaleźć w ich ofercie te kursy, które najbardziej odpowiadają Twoim potrzebom.

Zdjęcie główne: Miguel Henriques/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Usługi dźwigowe – kiedy są potrzebne?
Usługi dźwigowe – kiedy są potrzebne?
W dzisiejszych czasach wiele firm i osób prywatnych korzysta z usług dźwigowych w celu przemieszczenia ciężkich przedmiotów. Usługi dźwigowe są niezbędne w wielu sytuacjach i mogą znacząco ułatwić prace budowlane, przeprowadzki, czy też przemysłowe procesy produkcyjne. W tym artykule przedstawimy, kiedy warto skorzystać z usług dźwigowych.
Jak unikalne ozdoby z metalu mogą dodać charakteru twojemu wnętrzu?
Jak unikalne ozdoby z metalu mogą dodać charakteru twojemu wnętrzu?
Odkryj, jak ozdoby z metalu mogą całkowicie zmienić wygląd twojego wnętrza, dodając mu unikalnego charakteru i niespotykanego uroku.
Jak różne dodatki wpływają na właściwości zdrowotne i smak tradycyjnego miodu?
Jak różne dodatki wpływają na właściwości zdrowotne i smak tradycyjnego miodu?
Dowiedz się, jak różne dodatki do miodu, takie jak cynamon czy goździki, zmieniają jego właściwości zdrowotne i wpływają na unikalny smak. Odkryj tajemnice pszczelarskiej tradycji.
Ostatnie wpisy
Polecamy