Praktyczne szkolenia i kursy online dla Twojego biznesu

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Szkolenia biznesowe pomagają przedsiębiorcom opracować strategie marketingowe, stworzyć zespół i zwiększyć sprzedaż. Taka wiedza musi być stale aktualizowana, ponieważ rynek nieustannie się zmienia.

Szkolenia biznesowe online to bardzo wygodny i nowoczesny format, więc nie brakuje ofert zarówno płatnych, jak i darmowych. Kursy w większości mają na celu pomóc początkującym w rozwoju marki osobistej czy podstawowych umiejętności, a także w wyborze kierunku biznesowego. Z kolei doświadczonych przedsiębiorców nauczą, jak wydobyć z firmy maksymalny zysk i jak skutecznie zarządzać zespołem.

Zaczynamy od zera – jak założyć firmę?

Kurs „ABC przedsiębiorczości” nagrodzony został Orłem Kształcenia w 2018 roku. Zaktualizowana wersja kursu przeprowadza przyszłego przedsiębiorcę przez wszystkie niuanse zakładania firmy i początkowego zarządzania nią. Kursanci otrzymują certyfikat, który mogą przedstawić w Urzędzie Pracy przy składaniu wniosku o dotację. Kurs dostępny jest tutaj.

Koszt: 120 zł.

Termin: nielimitowany.

Marketing w social media

Social media to obecnie jedno z najdynamiczniej zmieniających się narzędzi marketingowych, więc szkolenie w tej dziedzinie jest obowiązkowe dla każdego przedsiębiorcy. Kurs od More Bananas to zbiór kompleksowej wiedzy z zakresu planowania i prowadzenia działań marketingowych w najpopularniejszych mediach społecznościowych, pracy z algorytmami, tworzenia jakościowych treści i budowania skutecznej komunikacji z odbiorcami. Kurs dostępny w sklepie More Bananas.

Koszt: 419 zł (pakiet podstawowy).

Termin: po zakupie kurs dostępny jest na platformie przez rok.

Od zera do pozycjonera – kurs SEO od podstaw

Jeden z popularniejszych i najlepiej ocenianych kursów skutecznego pozycjonowania stron internetowych. Przydatny dla osób, które chcą, by ich witryna pojawiała się na szczytach rankingów wyszukiwarek. Kurs w przystępny sposób i na licznych przykładach wyjaśnia podstawowe zagadnienia związane z SEO, omawia tworzenie treści pod boty Google, a także zwraca uwagę na działania, które mogą zaszkodzić pozycji strony internetowej. Kurs dostępny jest na platformie Udemy.

Koszt: 329,99 zł (w promocji nawet za 90 zł).

Termin: kursant ma dożywotni dostęp do materiałów przez swoje konto na Udemy.

Ochrona danych osobowych w MŚP

Odkąd weszło w życie, RODO spędza sen z powiek wielu przedsiębiorcom. Kurs z zakresu ochrony danych osobowych pomoże zrozumieć małym i średnim firmom zasady i najważniejsze zagadnienia związane z RODO, a także sprawnie przygotować procesy obsługi i ochrony danych klientów i pracowników. Po przerobieniu materiału i zaliczeniu testu kursanci otrzymują imienny certyfikat. Kurs dostępny jest na stronie Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.

Koszt: bezpłatny.

Termin: nielimitowany dostęp.

E-commerce dla początkujących

Kurs przeznaczony dla osób, które chcą rozpocząć sprzedaż w Internecie – na swojej stronie lub w sklepie abonamentowym. Uczestnicy dowiedzą się, jak wybrać platformę sprzedażową, krok po kroku zbudować swój sklep internetowy i stopniowo zwiększać jego zasięgi poprzez prawidłową optymalizację. Kurs dostępny jest na platformie Strefa Kursów.

Koszt: 149 zł.

Termin: nielimitowany dostęp.

Oferta szkoleń i kursów online jest bardzo różnorodna, dlatego warto odwiedzić najpopularniejsze platformy szkoleniowe i znaleźć w ich ofercie te kursy, które najbardziej odpowiadają Twoim potrzebom.

Zdjęcie główne: Miguel Henriques/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Podnoszenie kwalifikacji jako element zdrowego stylu życia
Podnoszenie kwalifikacji jako element zdrowego stylu życia
Dowiedz się, jak ciągłe podnoszenie kwalifikacji wpływa na twój styl życia, jakie korzyści daje i jak wprowadzić to do swojej codziennej rutyny.
Lepiej kupić czy wynająć mieszkanie? Rozstrzygamy dylemat młodej pary
Lepiej kupić czy wynająć mieszkanie? Rozstrzygamy dylemat młodej pary
Powszechnie wiadomo, że każda młoda para powinna mieszkać na swoim. Lepiej jest wynająć czy kupić mieszkanie? Jak zidentyfikować swoje potrzeby? […]
Zarządzanie strategiczne w organizacji – klucz do sukcesu
Zarządzanie strategiczne w organizacji – klucz do sukcesu
Zarządzanie strategiczne - klucz do sukcesu organizacji. Dowiedz się, jak skutecznie określić cele, planować i osiągać rezultaty, aby budować przewagę konkurencyjną.
Ostatnie wpisy
Polecamy