Polestar Precept – zapamiętajcie to! Motoryzacja wkracza w nową erę

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Polestar, to ekskluzywna i alternatywna marka Volvo, której celem jest opracowanie innowacyjnego auta przyszłości z alternatywnym napędem. Precept to pierwszy efekt prac inżynierów. Jego wygląd i potencjał imponuje.

Samochód będzie sterowany przez Androida. Nie wymaga benzyny, jest całkowicie elektryczny. Pojazd przypomina samochody z komiksów, a to z kolei ogranicza do minimum jego zużycie energii. Co ważne, Polestar Precept to auto zbudowane praktycznie w pełni z odzysku. Podobnie jest z wyświetlaczami (15 cali i 12 cali) dostępnymi do sterowania pojazdem.

Oszałamiający. Spektakularny. Pionierski nowatorski. Chcielibyśmy zobaczyć to na drodze! – tak pisała prasa o Precept, a opinia publiczna mówiła: „Chcemy go”, więc zdecydowaliśmy się je zbudować

Mówi o aucie prezes Thomas Ingenlath.

A Wy co o nim sądzicie?

(fot. www.polestar.com)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Czym jest propolis?
Czym jest propolis?
Poznaj cudowne właściwości propolisu, naturalnego leku, który od wieków jest wykorzystywany w medycynie. Dowiedz się, jak działają i jak możemy go używać na co dzień.
Trendy w budownictwie 2020
Trendy w budownictwie 2020
Postęp technologiczny jest obecny w każdej dziedzinie życia. W budownictwie klienci stawiają coraz większe wymagania względem nieruchomości- budynki muszą być […]
Mieszkanie – jakie powinno być, aby dobrze się w nim żyło?
Mieszkanie – jakie powinno być, aby dobrze się w nim żyło?
Mieszkanie to miejsce, w którym spędzamy znaczną część naszego życia.
Ostatnie wpisy
Polecamy